Rekonstrukce půdních prostor

//

Rekonstrukce podkroví je dostupným řešením, jak z nevyužitých prostorů vytvořit atraktivní prostor pro bydlení. Společně můžeme vytvořit podkrovní byt, kancelářský prostor, ateliér nebo třeba posilovnu. Postaráme se o montáž sádrokartonu i veškeré stavební práce včetně vypracování projektové dokumentace a grafických návrhů. I půda plná nepotřebných věcí se může změnit k nepoznání!

Co přináší rekonstrukce půdních prostor?

Realizace půdních vestaveb podléhá přísným stavebním normám – pokud si však najmete naši firmu, máte jistotu, že celý proces rekonstrukce bude probíhat tak, jak má. Půdní vestavby realizujeme za pomoci sádrokartonu, neboť sádrokartonové systémy jsou nedílnou součástí moderního stavění a nabízí řadu výhod. S rekonstrukcí půdních prostor se navíc vyřeší i případná oprava a zateplení střechy, získáte další moderní prostor pro bydlení a zvýšíte hodnotu nemovitosti.

Rekonstrukce podkroví může probíhat rychle a bez zádrhelů, pokud víte, na koho se obrátit!

Rekonstrukce sádrokartonem

Sádrokartony jsou skvělým stavebním materiálem. Využít je můžete téměř všude a v případě rekonstrukce půdních prostor jsou nejlepším řešením. Díky snadné manipulaci je montáž snadná a relativně rychlá. Sádrokartony umožňují vysoce kvalitní rekonstrukce, jsou velmi lehké a nedochází k zatížení nosné struktury budovy.

Postaráme se o zaměření prostoru a detailně naplánujeme jednotlivé kroky rekonstrukce vašeho podkroví. Taktéž zajistíme dodání sádrokartonů, které splňují přísné nároky na tepelné i akustické vlastnosti, nabízí protipožární vlastnosti a hlavně vám dokážeme sádrokartony dodat za výhodné ceny.

Kolik stojí rekonstrukce podkroví?

Cena je ve všech případech velmi individuální, neboť záleží na velikosti a stavu půdy. Nabízíme bezplatné zaměření, kdy zhodnotíme veškerá specifika a projednáme s vámi cenovou kalkulaci.

Pokud chcete ušetřit peníze, aniž by se to jakkoliv odráželo na kvalitě použitého materiálu, doporučujeme se spolehnout na sádrokartony. Jejich nízká pořizovací cena je nesrovnatelná s investicí do ostatních stavebních materiálů!

Interiéry ze sádrokartonu vypadají moderně a díky ohebnosti je lze vytvarovat, ohnout i ořezat do požadovaných rozměrů i tvarů.

Rekonstrukce půdních prostor v Plzni

Půdní vestavby jsou ideálním řešením, jak získat další prostor k bydlení. Vylepšete své bydlení o nevyužitý půdní prostor. Zaujala vás myšlenka rekonstrukce půdy, ale potřebujete být předem informovaní o ceně? Náš profesionální technik prohlédne vaši půdu, doporučí potřebné úpravy a stanoví cenu – to všechno nezávazně a zcela zdarma.

Uvažujete o půdní vestavbě? Máme s tímto stavebním oborem bohaté zkušenosti. V případě zájmu pro vás zajistíme kompletní projektovou dokumentaci a vyřídíme stavební povolení. Poradíme vám, jak co nejlevněji zkvalitnit bydlení.

Realizujeme půdní vestavby v Plzni, ale za dobu našeho působení jsme provedli několik desítek půdních vestaveb pro naše klienty i ve velmi vzdáleném okolí.

Postaráme se o veškeré práce a budeme dohlížet na dodržení termínů i výši dohodnutého rozpočtu. Pro provádění půdní vestavby disponujeme kvalitními pracovníky – odvádíme stoprocentní práci. Často se klienti obávají nepříjemných výkyvů teplot dle ročního období. Moderní izolace si s těmito extrémy dokáže velice dobře poradit.

Proč rekonstrukce podkroví sádrokartonem?

Půdní vestavba je oproti normální výstavbě specifická. Naše firma nabízí kvalitu, rychlost a především dlouholeté zkušenosti. Ke kvalitní rekonstrukci podkroví využíváme sádrokartony. Nabízí protipožární vlastnosti, zvukovou odolnost a dá se s nimi perfektně pracovat.

Ze sádrokartonu jsme také schopni vytvořit různé atypické konstrukce – na všem se s vámi rádi individuálně domluvíme.

Při rekonstrukci podkroví  zajistíme:

 • Zhotovení projektové dokumentace či statického posudku,
 • pomoc s vyřízením stavebního povolení,
 • úpravu krovů a střechy,
 • zateplení půdních prostor,
 • izolace,
 • montáž dveří a střešních oken,
 • pokládku podlahy,
 • elektroinstalace a vodoinstalace,
 • povrchové úpravy,
 • aplikaci protipožárních materiálů,
 • vymalování půdních prostor a další služby.

Pokud se chce obrátit na zkušenou firmu, která se postará o rekonstrukci půdních prostor rychle a kvalitně, neváhejte se na nás obrátit

Bezplatné zaměření a kvalitní práce je u nás samozřejmostí!

Dušan Brůžek
Školní 101
330 08 Zruč - Senec